09 Červenec 2015

Mopar činí Fiat 500 zcela jedinečným

 

V současné době probíhá v Turíně mezinárodní tisková prezentace nového Fiatu 500, evoluce ikony, která se stala součástí obecného povědomí. Pro světovou premiéru nového Fiatu 500 bylo zvoleno Lingotto v Turíně, nikoliv nějakou náhodou, ale proto, že jde o symbolické místo, které se sice v průběhu let vyvíjelo, ale navzdory tomu zůstalo věrno své tradici, podobně jako kultovní pětistovka.

 

Mopar® - značka skupiny FCA zaměřená na služby, péči o zákazníka, náhradní díly a příslušenství se této akce účastní také. A při této příležitosti představuje kolekci oficiálních značkových předmětů věnovaných novému Fiatu 500, například personalizaci v podobě bílého a černého paketu microcarbon pro kryty zrcátek, střechu a přístrojový panel. Personalizaci Mopar doplňuje chromovaná lišta na kapotě, čepičky ventilků pneumatik s logem Fiat, černé koberečky, sada litých kol v matně šedém a matně černém odstínu, slonovinovým logem 500 a italskou vlaječkou.  

 

Více než 100 specifických doplňků

Pro nový Fiat 500 bylo navrženo přes 100 položek příslušenství, vše velmi kvalitní produkty, které pro maximální personalizaci dokonale ladí s technickými a stylistickými rysy nového modelu.

Katalog zahrnuje 14", 15" a 16" litá kola v různém designu, barvách a zpracování, kryty vnějších zpětných zrcátek v chromované úpravě nebo v různých barevných odstínech, osobité boční potisky, chromované lišty na střeše, zadní spoiler a polepy boků a střechy. Pro zvýšení funkčnosti nového vozidla je k dispozici dvojice nosičů na zadních výklopných dveřích, jež slouží pro převoz vybavení pro zimní sporty, například lyží a snowboardů.

Řada zahrnuje tři verze paketu Sport - černý, červený a bílý - sestávající z barevných pruhů podél linie vozidla a končících kostkovaným vzorem v blízkosti zadního okna, krytů vnějších zpětných zrcátek v barvách karoserie a dvěma specifickými kryty klíčů. Další kryty klíčů mohou být pořízené individuálně pro podtržení vlastní osobnosti, například v sadě Swarovski s logem 500 nebo v exkluzivní červené sadě Corallo, případně Italy se vzorem reprodukujícím italskou vlajku.

Nové personalizační sady budou k dispozici s originálním provedením střechy a zrcátek. K dispozici je pět barevných verzí: černá microcarbon, matně stříbrná, matně titanová, vojenská zelená a džínsová. Varianty černá microcarbon a vojenská zelená se vztahují také na přístrojový panel, což zvláštní efekt karoserie přenáší i do interiéru. 

Nový Fiat 500 může být přizpůsoben pomocí originálního příslušenství, například ramínkem pro oděvy na přední hlavové opěrce, kobercovými rohožemi, ocelovými prahovými lištami a sportovním kitem zahrnujícím hliníkové kryty pedálů a opěrku nohy.

Bez ohledu na volbu lze prostřednictvím produktů Mopar vůz transformovat v skutečnou ikonu automobilového designu, která bude jediná svého druhu.

 

Značkové předměty 

Pro milovníky kultovního Fiatu vznikla řada exkluzivních produktů, které kombinují styl, inovace a design. Jedná se o mikinu s vestavěnými sluchátky, jež je ideálním společníkem pro jogging, reproduktory se zesilovačem pro chytré telefony, batoh s chytrou nabíječkou mobilních telefonů nebo speciální čočky pro zlepšení kvality fotografií pořízených mobilním telefonem.

 

Všechny položky jsou věnované přímo novému Fiatu 500 a vynikají velkým smyslem pro detail a atraktivní grafikou pro muže i ženy. Mezi další produkty této kolekce patří mikiny a trička s logem 500 v barvách inspirovaných světem Fiatu 500.

Marketing nové kolekce Mopar věnované novému modelu Fiatu bude zahájen na podzim.

 

Mopar Vehicle Protection

Zákazníci nového Fiatu 500 se mohou spolehnout také na služby Mopar Vehicle Protection, jediné služby garantované skupinou Fiat Chrysler Automobiles.

Tyto služby byly v regionu EMEA představeny v roce 2013 a v současné době jsou nabízeny v 36 zemích a zahrnují přes 50 produktů. Služby Mopar Vehicle Protection obsahují řadu smluv na poskytování služeb podle trvání a kilometrového proběhu, které byli vytvořené tak, aby zákazníkům umožnili pečovat o svůj vůz co nejlépe.

 

Servisní balíčky Mopar Vehicle Protection zajišťují maximální klid duše díky komplexnímu pokrytí závad mechanických součástí a vyhrazeným servisním plánům. Navíc všechny zásahy provádějí vysoce specializovaní technici, kteří využívají výhradně originální náhradní díly.

 

Prodloužené záruky pro nový Fiat 500 jsou k dispozici v těchto variantách: 

  • Maximum Care pokrývající elektrické a mechanické komponenty vozidla;
  • Powertrain Care pro mechanické problémy vztahující sek motoru, převodovce a řídicí jednotce;
  • Easy Care pro plánování pravidelné údržby za předem stanovené velmi konkurence schopné ceny;
  • Top Care, nejkompletnější program, který rozšiřuje záruku výrobce a plánované intervaly údržby.

 

Zajímavostí je, že balíčky Mopar Vehicle Protection poskytují maximální klid mysli i díky asistenčním službám platným po celé Evropě, a to po celou dobu platnosti služby, dokonce i v případě prodeje vozidla, kdy se služba přenáší na nového majitele.

 

Turín, 9. července 2015

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory