09 Červenec 2015

Mopar na druhém ročníku Camp Jeep

 

  • Od 10. do 12. července proběhne ve Francii mezinárodní setkání příznivců značky Jeep zorganizované klubem Jeep Owners Group (JOG), jediným oficiálním klubem značky, který je nyní aktivní v 17 zemích regionu EMEA.
  • Na účastníky čekají čtyři off-roadové tratě, vesnička v duchu hodnot značky, skvěle vybavený kemp pro přespání a technický prostor pro testování vozidel za pomoci instruktorů akademie Jeep.
  • Pořadatelé kempu společně představí trojici výstavních modelů se speciálními karoseriemi a příslušenstvím Mopar: Wrangler Unlimited Night Rock, Wrangler Rubicon Dark Side a Renegade Hard Steel.
  • Dvojice obchodů Mopar: jeden s předměty pro modely Jeep a členy klubu JOG, druhý pak věnovaný originálnímu příslušenství Mopar pro modely Wrangler a Renegade.
  • Na akci Camp Jeep ve Francii se představí MEC, jednotka expresní péče Mopar, která je postavená na bázi Fiatu Ducato a nabízející plně vybavenou dílnu včetně kanceláře, diagnostiky a provozní části.

 

Zítra zažije nádherné prostředí Vallée Bleue v blízkosti Lyonu (Francie) velmi neobvyklou událost. Proběhne zde totiž druhý ročník Camp Jeep, mezinárodní setkání všech vlastníků a příznivců legendární značky se sedmiotvorovou maskou chladiče. Setkání zorganizované klubem Jeep Owners Group (JOG - jediný oficiální klub značky Jeep, nyní aktivní v 17 zemích regionu EMEA) je oslavou hluboké sounáležitosti a identity, která spojuje příznivce značky a zároveň nabízí příležitost ověřit si fantastické výkony každého modelu značky Jeep v terénu.

 

Camp Jeep nabídne pohostinnost, která odráží styl a náladu americké značky. Jedná se o plně vybavený kemp pro přespání a nabízející různé tematické oblasti, jejichž cílem je nabídnout inspirující zkušenost se značkou. Příkladem je Wrangler Stage, který funguje jako hlavní zábavná oblast.

 

Zájem návštěvníků přiláká nepochybně také značka Mopar, která se zaměřuje na služby, péči o zákazníka, náhradní díly a příslušenství všech značek skupiny FCA. Ve dvou oddělených prostorách představí Mopar řadu novinek. Oficiální obchod nabídne značkové předměty pro modely Jeep a členy klubu JOG, specifický prostor věnovaný příslušenství Mopar pro modely Wrangler a Renegade pak poskytne užitečné tipy a rady, jak přizpůsobit svůj Jeep.

 

Další vzrušující ukázkou hluboké vazby mezi těmito dvěma americkými značkami poskytne trojice výstavních modelů značky Jeep v různých odstínech karoserie a s exkluzivním příslušenstvím od Moparu: Wrangler Unlimited Night Rock, Wrangler Rubicon Dark Side a Renegade Hard Steel. Tyto jedinečné exempláře opět potvrzují mimořádné nadání vozidel Jeep pro personalizaci. To, co se ale nikdy nezmění, je jejich úžasná schopnost přizpůsobit se každé situaci.  

 

Jeep Wrangler Night Rock je prototyp vycházející z verze Unlimited, z které byly odstraněné dveře i střecha, aby demonstroval pozoruhodnou všestrannost modelu a možnost zcela jej otevřít. Tato speciální verze se vyznačuje extrémní technikou pro nejtěžší terén a atraktivní off-roadovovou konfiguraci s kapotou Performance s výdechy od motoru, otvory v mřížce chladiče a zvýšeným zavěšením kol a nadrozměrnými pneumatikami. Odvážný vzhled výstavního modelu vytvořeného značkami Jeep a Mopar dotvářejí černý lak a přídavné světlomety.

Druhým vozem upraveným značkou Mopar je Wrangler Dark Side, který vychází z verze Rubicon se vznětovým přeplňovaným motorem 2.8 l a pětistupňovou automatickou převodovkou. Tato speciální verze má off-roadové nárazníky, tažná oka a naviják, kapotu Performance a chromované koncovky výfuku spolu se speciálním koženým čalouněním interiéru.

 

Třetím výstavním kouskem bude Jeep Renegade Trailhawk Hard Steel, který kombinuje přitažlivý metropolitní vzhled s nádechem extrémního dobrodružství: extra velké pneumatiky, zvýšený podvozek, kapota Performance, a matně černý odstín pro masku chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek. Technologickou stránku tohoto výstavního modelu demonstruje karoserie v odstínu kartáčované oceli, tedy zářivě metalická barva, která připomíná svět letectví a avantgardní lodní design. Tento stříbrný odstín skvěle kontrastuje s matně černými doplňky včetně masky chladiče, podélných střešních ližin, krytů vnějších zpětných zrcátek, 16palcových litých kol, bočních lišt, výdechů na kapotě, blatníků a nárazníků. Dalším nezaměnitelným rysem tohoto výstavního modelu je přívěs, který odráží technologickou povahu celého vozu.

 

Na akci Jeep Camp ve Francii se představí také MEC, jednotka expresní péče Mopar. Tato přestavba na bázi Fiatu Ducato představuje plně vybavenou mobilní dílnu včetně příjmu, diagnostiky, a je připravena poskytnout asistenci všem vozidlům zapojeným do aktivit akce Camp Jeep. Z mnoha služeb zaslouží zmínku okamžitá elektronická diagnostika vozu pomocí tabletu (wiADVISOR), kterou umožňuje pevné připojení k internetu a 32palcová plochá obrazovka, jež zcela transparentně demonstruje přednosti pro zákazníka.

 

Turín, 9. července 2015

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory