25 Únor 2019

Mopar® na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2019

 

 • Inovativní možnosti personalizace Mopar® - značka skupiny FCA zaměřená na poprodejní produkty a služby pro vozidla všech značek skupiny - činí zážitek na palubě vozidel Alfa Romeo, Fiat, Abarth a Jeep® ještě exkluzivnějším a více vzrušujícím.
 • Vývoj směřující k maximální spokojenosti zákazníků a logistická dokonalost s eCommerce.
 • Mopar a značka Jeep představují Wrangler Rubicon, který je schopný splnit touhu po dobrodružství na maximum: jedná se o evropskou premiéru off-roadového speciálu 100procentně schváleného k provozu.
 • Expozice značky Jeep zahrnuje také verzi Wrangler Sahara soriginálním příslušenstvím Mopar a chromovanými detaily.
 • Vzáři reflektorů se představuje také SUV Jeep Renegade v novém odstínu Bikini, který byl navržen pro dobrodružství ve městě: Mopar jej učinil zcela jedinečným prostřednictvím bezpočtu originálního příslušenství.
 • Vzhled nového Fiatu 500X lze personalizovat na maximum s paketem Dark, který přidává zajímavý sportovní nádech.
 • Tak, jako u paketu Dark spojili síly Mopar a Fiat také při práci na Fiatu Tipo Sport, který dostal karbonové doplňky zvyšující sportovní charakter.
 • Styl a výkon pro Abarth 124 Spider prostřednictvím originálního příslušenství Mopar.
 • Karbonové detaily a litá kola navržená pro zvýraznění sportovnosti a jedinečné povahy vozidel Alfa Romeo. Maximální bezpečnost pomocí služeb Alfa Connected Services.
 • V Ženevě se představují i nové oficiální značkové předměty Mopar.
 • Snadná kontrola vozidla se službami Mopar Connect.
 • V Ženevě oslavuje Mopar více než 1200000 servisních smluv uzavřených v regionu EMEA.

 

Mopar® se vrací na mezinárodní autosalon v Ženevě s řadou poutavých modelů. Značka se může pochlubit více než 80letou tradicí a hlubokými znalostmi potřeb zákazníků skupiny Fiat Chrysler Automobiles, kterým poskytuje služby a podporu v oblastech výkonu, bezpečnosti a personalizace.

Návštěvníci expozic skupiny FCA se mohou seznámit s vybranými produkty a personalizacemi, které mohou zakoupit spolu s vozidlem nebo později v autorizované prodejní síti. Od loňského prosince je v internetovém obchodě Amazon k dispozici přibližně 1300 náhradních dílů a příslušenství. Mopar se tak stal první značkou v automobilovém průmyslu v Itálii, která své produkty prodává prostřednictvím této platformy. Plánuje rovněž otevření skutečných obchodů Mopar Store. Nyní má premiéru pro italské a britské zákazníky, ovšem prozatím pouze pro návštěvníky autosalonu. Během léta by pak Mopar Store měl otevřít své dveře všem zákazníkům. Jedná se o přirozenou evoluci značky, která byla vždy pozorná k inovacím a předvídala trendy trhu s cílem vyhovět potřebám zákazníků. Za posledních osmdesát let se značka Mopar stala synonymem komplexních služeb pro vlastníky a nadšence automobilů na celém světě.

V Ženevě je k vidění několik vozidel zušlechtěných originálním příslušenstvím Mopar. Tyto produkty nejvyšší kvality korespondují s technickými i stylistickými vlastnostmi různých modelů a umožňují tak jejich kompletní personalizaci. To je možné především proto, že příslušenství je vyvíjeno ve spolupráci s původními inženýrskými týmy, jaké vyvíjeli samotné vozidlo. Takovouto formou spolupráce se přitom dnes může pochlubit pouze skupina FCA.

 

Jeep®

Mimořádnému zájmu se v Ženevě těší vozidla značky Jeep personalizovaná prostřednictvím originálního příslušenství Mopar. Pouze příslušenství této značky je schopno zajistit maximální funkčnost, bezpečnost, styl a výkon, protože je vytvářené stejnými týmy, jaké navrhovali originální modely Jeep. Začít můžeme novým modelem Wrangler Rubicon, který je vylepšený řadou dílů Jeep Performance Parts, které jej mění na skutečný offroadový speciál. Vůz je přitom 100procentně schválený k provozu na pozemních komunikacích. Specifickou konfiguraci tohoto vozidla doplňují o 2 palce zvýšený podvozek, šnorchl, lišty proti kamenům, černé prahy dveří, černé víčko palivové nádrže, celoroční koberečky a polep 1941.

Z katalogu obsahujícího přes 200 doplňků výhradně pro řadu Wrangler zahrnuje vystavený vůz modifikovanou sedmiotvorovou masku chladiče, blatníky, off-roadová světla a matně černé kryty vnějších zpětných zrcátek, jež dokonale kontrastují se žlutým odstínem karoserie Hella Yella. Personalizace pokračuje také v interiéru, kde zaujmou madla u předních sedadel a stolek na dveřích zavazadlového prostoru. Všechny tyto prvky jsou vyrobené tak, aby umocnili offroadový zážitek.

Pozornost poutá také Wrangler Sahara s výbavou Urban, která dokazuje nesmírnou všestrannost tohoto SUV značky Jeep. Z modré karoserie Ocean doslova vystupují chromované víčko palivové nádrže a prahy dveří.

Pozornosti odborníků značky Mopar neunikl ani model Renegade. Vůz ve výbavě Limited se může pochlubit novým modrým odstínem karoserie Bikini a specifickým městským vzhledem s prahovými lištami s logem Jeep, předním spoilerem, prahy dveří a lištou zavazadlového prostoru v šedém odstínu Subshine, který se objevuje rovněž na krytech vnějších zpětných zrcátek a masce chladiče. V interiéru zaujmou organizér zavazadlového prostoru a kobercové rohože.

 

Ukázka nových oficiálních předmětů Mopar

V expozici značky Jeep® je k vidění i nová kolekce oficiálních značkových předmětů Mopar, která je k dispozici od května u všech autorizovaných prodejců. Návštěvníci ženevského autosalonu mohou obdivovat nové oblečení a předměty v klasickém modrém odstínu Mopar. Nechybí zde řada kultovních předmětů, jakými jsou sledovací přívěšek, osvěžovač vzduchu nebo přenosný reproduktor Bluetooth.

 

Fiat

V expozici značky Fiat vyniká podmanivé Tipo Sport vyvinuté ve spolupráci se značkou Mopar a vybavené řadou specifických a exkluzivních stylistických doplňků, jež zvýrazňují jeho dynamický vzhled. Dvojice vitrín prezentuje vybrané příslušenství Mopar pro model 500X: paket Carbon a paket Dark. Paket Carbon zahrnuje řadu dílů se vzhledem uhlíkového kompozitu, například pro přední a zadní nárazník, boční prahové nástavce, kryty vnějších zpětných zrcátek či kliky dveří. Vystavený Fiat Tipo Sport je vybaven stejným příslušenstvím v černém odstínu Piano. Na voze se prezentují také volitelná 18palcová litá kola Jet Black.

Fiat a Mopar spojili své síly také v případě speciální série Wind, která je personalizovaná koberečky Mopar.

 

Abarth

Mezi nejpozoruhodnější doplňky navržené značkou Mopar pro Abarth 124 Spider je hard top z uhlíkového kompozitu, který je maximálně funkční, lehký, bezpečný a vozu poskytuje vzhled coupé, ovšem při zachování všech emocí a potěšení z jízdy, jaké dokážou nabídnout pouze opravdové roadstery. Sportovnost vozidla a jeho jízdní vlastnosti posiluje rovněž specifická torzní tyč. Maximální svobodu jízdy pak poskytuje organizér zavazadlového prostoru s logem Mopar.

 

Alfa Romeo

Vozidla Alfa Romeo jsou výsledkem exkluzivního přístupu, který značka uplatňuje už ve fázi designu. Technologie a vášeň se snoubí v každém detailu a design představuje dokonalou harmonii mezi krásou, funkčností, mechanikou a emocemi. Odborníci značky Mopar se účastní každé fáze designu, díky čemuž mohli vytvořit originální příslušenství splňující stejné principy, jedinečnost, osobitost a schopnost zvýšit sportovní charakter Giulietty, Giulie a Stelvia. Špičkové materiály, jakým je uhlíkový kompozit, zdobí kryty zrcátek, masku chladiče, hlavici řadicí páky či prahové lišty. Texturovaná povrchová úprava Miron pak nachází využití na specifických litých kolech či rámečcích koncových světel. To je jen malá ukázka prvků, které lze shlédnout v expozici značky v Ženevě, ať už na vozidlech nebo ve vitrínách. Mopar však představuje víc než jen estetiku a výkon. Značka usilovně pracuje na inovacích v oblasti uživatelsky přívětivé konektivity, komfortu a bezpečnosti. Modely Giulia a Stelvio jsou proto vybavené službami Alfa Connected Services. Giulietta zase nabízí paket Tech, který zahrnuje inovativní infotelematický systém Alfa Connect 7" od značky Alpine s funkcemi zrcadlení chytrého telefonu Apple CarPlayTM a Android AutoTM, zadní parkovací kamerou, parkovacími sensory, vstupem USB-HDMI a službami Mopar® Connect.

*Android Auto, Google Play a Google Maps jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC.

Apple CarPlay je registrovanou ochrannou známkou společnosti Apple Inc.

Aplikace Apple CarPlay a Android Auto nejsou podporovány na českém trhu.

 

 

Služby Mopar® Connect umožňují snadné ovládání vozidla

Mopar® Connect, který je součástí služeb Alfa Romeo Connected Services pro modely Giulia a Stelvio je inovativním souborem služeb zaměřených na bezpečnost a dálkové ovládání vozidla. Služby jsou integrované se službami Uconnect LIVE (u Alfy Romeo známé jako Alfa Connect), ke kterým přidávají nové funkce. Jedná se například o silniční asistenci, asistenci v případě nehody nebo lokalizaci vozidla v případě krádeže. Aplikace může být použita i pro dálkové ovládání řady funkcí, jako jsou zamykání a odemykání dveří či odeslání varovného hlášení v případě překročení určitého rychlostního limitu nebo předem definované oblasti na mapě. Mopar® Connect umožňuje sledovat polohu zaparkovaného vozidla a poskytuje informace o jeho stavu. Kromě hlášení o potřebě pravidelného servisu tak uživatel může získat informace o nabití baterie, tlaku v pneumatikách či množství paliva v nádrži. Se službami Mopar® Connect zákazník získává okamžitý přístup k údajům vozidla a může se spolehnout na větší bezpečnost během cest. Mopar® Connect poskytuje naprostý klid mysli a nepřetržitou kontrolu vozidla, to vše pouhým dotykem prstu na chytrém telefonu. Značka nabízí komplexní soubor služeb šitých na míru soukromým i firemním zákazníkům, ať už podnikatelům či společnostem s flotilami vozidel. Posledně jmenovaná skupina může využít i kompletní správu vozového parku zajišťující bezpečné a efektivní sledování vozidel ve flotile.  

 

Mopar dosáhl milníku 1 200 000 podepsaných servisních smluv v regionu EMEA

Důkazem spolehlivosti a dostupnosti služeb prodloužených záruk a údržby je více než 1 200 000 zákazníků, kteří se rozhodli chránit své vozy podepsáním servisních smluv Mopar® Vehicle Protection. Každé vystavené vozidlo je proto opatřeno určitým servisním plánem. Každý plán nabízí různou úroveň krytí ve smyslu doby trvání či kilometrového nájezdu a byl navržen tak, aby zajistil špičkovou účinnost vozidla po celou dobu jeho životnosti. Opravy přitom zajišťují vysoce kvalifikovaní technici v autorizovaných dílnách FCA za využití specifických nástrojů a výhradně originálních náhradních dílů.

Jedním z příkladů je ochrana MAXIMUM CARE, prodloužená záruka, která kryje všechny mechanické a elektrické součástí vozidla po dobu až tří let od ukončení tovární záruky. EASY CARE naopak představuje předplacenou pravidelnou údržbu, která zmrazí ceny servisu vozidla až na 5 let, což zaručuje, že vozidlo nikdy nezmešká svůj pravidelný servisní interval.  

Služby Mopar® Vehicle Protection mohou být podepsané přímo při nákupu vozidla a mohou být zahrnuté do financování FCA Bank (pokud je k dispozici) nebo dodatečně v jakémkoliv servisním centru FCA.

Po zaregistrování vozidla na stránkách Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Fiat Professional, Abarth a Jeep může zákazník přistupovat k řadě speciálních nabídek, které učiní jeho zážitek z vozidla skutečně jedinečným.

 

Turín, 25. února 2019

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Obrázky


Download

Související obrázky


Priložené soubory