15 Září 2015

Mopar® na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu 2015

 

 • Mopar® a Jeep®: stále silnější partnerství zdůrazňují tří výstavní vozidla:
 • Wrangler Rubicon Sunriser
 • Cherokee KrawLer
 • Speciální edice Renegade Trailhawk

·      Trojice výstavních vozidel Mopar® představuje ultimativní personalizaci pro zdolání jakéhokoliv terénu, komfortnější jízdní vlastnosti a zlepšení estetiky.

·      Každá z verzí poskytuje špičkový výkon a osobitost a zvýrazňuje hodnoty dobrodružství a vášně vozidel značky Jeep®.

·      Na výstavě se představí i exkluzivní kolekce pro rodinu Fiat 500: příslušenství a personalizované modely 500X a 500L.

 • Mopar® představí rovněž oficiální předměty a příslušenství pro modely Alfa Romeo a Abarth.
 • Nová řada doplňků pro Lancii Ypsilon, jež jsou určené všem, kteří chtějí být elegantní a originální.
 • Mopar® nabízí kolekce Alfa Romeo inspirované modernizovaným logem.

·      Nabídka Mopar® Owner Centre, která je k dispozici již v 19 zemích regionu EMEA, nabízí přes 8000 stran informací o světě poprodejních služeb FCA.

 • Digitální péče o zákazníky poskytuje mobilní aplikace, uživatelské příručky s technologií AR+ a služby na Twitteru v Itálii, Francii, Německu a ve Velké Británii.

·      Program Mopar® Vehicle Protection, který je v Evropě k dispozici dva roky, nyní zahrnuje 36 zemí a nabízí více než 50 produktů. Prodáno bylo dosud přes 1,1 milionu balíčků MPV.

 

Mopar®, značka zaměřená na služby, péči o zákazníka, originální náhradní díly a příslušenství značek skupiny Fiat Chrysler Automobiles představí na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu své produkty pro trhy regionu EMEA.  

V expozicích všech značek skupiny FCA se bude veřejnost moci blíže seznámit s širokou škálou produktů souvisejících s prodejem vozidla i s poprodejními službami, jež zákazníkům umožňují přizpůsobit si své vozidlo o příslušenství a využít exkluzivní služby.

 

Výstavní modely: Cherokee KrawLer, Wrangler Rubicon Sunriser a Renegade Trailhawk

Výstavní model Jeep® Cherokee KrawLer (KL) vychází z verze Trailhawk a byl vytvořen pro zdolávání nejnáročnějších terénů. KL je kód identifikující rodinu Cherokee.

Podvozek je zvýšený pro extrémní použití. To je také důvod, proč je tento výstavní model vybaven speciálním příslušenstvím, jako například speciálním zavěšením, offroadovými pneumatikami BF Goodrich KM2 255/80/17, širšími blatníky, ochrannými deskami na podvozku a stupačkami pod dveřmi.

 

Vůz se může pochlubit speciální vojensky inspirovanou matně zelenou karoserií, která koresponduje s tradicí značky Jeep®, a světle šedým interiérem a detaily exteriéru. KrawLer je osazen výkonným zážehovým vidlicovým šestiválcem 3.2 o výkonu 272 k, devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech čtyř kol Jeep® Active Drive Lock s redukcí a uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy.

 

Pozornost bude ve Frankfurtu nepochybně velmi poutat i druhý výstavní model, a sice Wrangler Rubicon Sunriser. Sunriser je charakteristický exkluzivním matným oranžovým lakem, který inspiroval i jeho jméno, a řadou příslušenství navrženého speciálně pro tento vůz. Nárazníky se dvěma tažnými oky vpředu jsou speciálně navržené pro off-road. Offroadové blatníky, o 4palce vyšší světlá výška a poloviční dveře činí Sunriser ještě odvážnějším a schopnějším pro extrémní terén. Celkový vzhled doplňují LED světla umístěná mezi A sloupky a čelním oknem. Interiér je vyvedený v černé kůži a zušlechtěný oranžovými doplňky, jež korespondují s barvou karoserie.

O extrémní schopnosti tohoto modelu Wrangler se stará vznětový přeplňovaný motor 2.8 CRD v kombinaci s automatickou pětistupňovou převodovkou a také ochranný kryt pod motorem a šroubované ráfky kol. Poslední prvek, který jistí kola na ráfku, zabraňuje svléknutí pneumatik při jízdě s upuštěným tlakem v náročném terénu, na kamenech, v písku či blátě.

Trojici speciálních modelů Jeep® ve Frankfurtu uzavírá „moparizovaná" verze modelu Renegade Trailhawk. Tento speciál je vybaven 17palcovými litými koly, ochrannými deskami na podvozku, dvěma tažnými háky a exkluzivními černými kryty zrcátek, jež kontrastují s odstínem Anvil. Interiér je upraven sportovními pedály a koberečky Jeep®. Všechno příslušenství bylo navrženo pro zvýšení dobrodružného ducha této verze modelu Renegade a je zaměřeno na jízdu v terénu.

 

Vybrané exkluzivní příslušenství pro modely Fiat 500X a 500L

Mopar® vytvořil pro model 500X speciální řadu příslušenství, která tento nový crossover činí mnohem osobitějším. Vystavený vůz disponuje 18palcovými litými koly a paketem Chrome, který zahrnuje elegantní chromované prvky, jako jsou lišty na dveřích, rámečky mlhových světel a kryty vnějších zpětných zrcátek. Výbavu doplňuje Cargo Organizer, který zvětšuje využitelnost zavazadlového prostoru. To je ovšem pouze malá, avšak o to důležitější ukázka více než 100 položek příslušenství věnovaného modelu 500X. Jedná se o produkty špičkové kvality, které jsou dokonale sladěné s technickými a stylistickými vlastnostmi tohoto crossoveru a které umožňují maximální personalizaci.

 

V expozici bude k vidění model 500L Trekking, který vyniká novým zeleným odstínem Toscana a je vybaven řadou příslušenství Mopar®, jež zvýrazňuje dvojí povahu tohoto modelu: jednu metropolitní pro bezstarostný městský život a druhou více dobrodružnou pro malá víkendová dobrodružství s rodinou či přáteli. Model vystavený ve Frankfurtu představí užitečnou ochrannou rohož do zavazadlového prostoru, dávkovač vůně, specifické prahové lišty, jako i praktické střešní ližiny pro převoz jízdních kol, lyží, snowboardů, surfových prken nebo střešního boxu. Styl je dále vylepšen matně chromovanou povrchovou úpravou lišty na kapotě a ventilky pneumatik s logem Fiat.

 

Špičková kvalita oficiálních značkových předmětů FCA

Návštěvníci frankfurtského autosalonu se mohou seznámit s řadou oficiálních značkových předmětů značek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth a Jeep®. Prostřednictvím promyšlených produktů nabízí Mopar® nadšencům exkluzivní kolekce, které vyjádří jejich životní styl.

 

V expozici Lancia čeká na návštěvníky nová exkluzivní kolekce, která splňuje potřeby všech, kteří chtějí být trendy, elegantní a také originální. Tyto vlastnosti inspirovaly i vývoj oblečení a značkových předmětů. Lancia nabízí exkluzivní produkty navržené stylistickým centrem značky výhradně pro model Ypsilon. Kolekce je navržená pro ženy, které vyznávají současný dynamický životní styl.

 

Kolekce inspirovaná třemi verzemi řady - Silver, Gold, Platinum - zahrnuje řadu dámských mikin a triček a je výsledkem pečlivého výběru barev a materiálů a pozornosti k detailu. Kolekce nabízí originální předměty, například náramek s logem Y nebo doplňky jako držák iPodu či plnicí pero se zabudovaným USB diskem s grafickými motivy degradé, chevron nebo capitonné.

 

Kolekce Alfy Romeo je inspirovaná novým logem značky. Představuje tak dokonalou směs mezi historií a krásou italského stylu. Kolekce zahrnuje oblečení - mikiny z technických tkanin a polokošile z prodyšných materiálů - a řadu exkluzivních předmětů, jakými jsou nepromokavý batoh s nastavitelným objemem nebo sluneční brýle z lehké slitiny.

 

Mopar® Owner Centre je k dispozici na 19 trzích regionu EMEA

Platforma Mopar® Owner Centre oceněna v italské anketě věnované internetové a interaktivní komunikaci Interactive Key Award nabízí zákazníkům rozsáhlý obsah týkající se péče a údržby vozidel Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth a Jeep®.

 

Program Mopar® Owner Centre odstartoval koncem roku 2013 v Itálii a nyní je nabízen u různých značek FCA v 19 zemích - v Itálii, Španělsku, Belgii, Lucembursku, Francii, ve Velké Británii, v Německu, Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Švédsku, Rakousku, Švýcarsku, Irsku, Řecku, Maroku, Dánsku, Jižní Africe a v Rusku. V roce 2015 se nabídka rozšíří o Srbsko, Turecko, Maďarsko, Českou republiku a Slovensko.

 

Obsah, který je veřejně dostupný a zahrnuje více než 8000 stránek, nabízí kompletní řadu informací o světě poprodejních služeb: od služeb po příslušenství, od originálních dílů po péči o zákazníka, od e-shopu se značkovými předměty (online pro Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep® a Mopar®) po dokumentaci a technickou část. Sekce MyBrand dostupná z příslušných portálů jednotlivých značek nabízí exkluzivní obsah a speciální nabídky s kompletními a vysoce personalizovanými asistenčními službami.

 

Péče o zákazníky FCA a mobilní aplikace

V expozici na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu se představí aplikace Customer Care, která v Evropě zaznamenala přes 450 000 stažení. Ciao Fiat Mobile, Lancia Everywhere Mobile, Alfa Romeo InfoMobile, I am Jeep® Mobile a Abarth24h Mobile jsou aplikace, které jsou k dispozici zdarma v pěti jazycích pokrývajících 15 evropských zemí. Ke stažení jsou na App Store i Google Play a nabízí užitečné informace a snadnou a rychlou asistenci.

 

Paleta modelů, u nichž je nabízená uživatelská příručka s rozšířenou realitou, se nyní rozšiřuje o Fiat 500X. Dosud byla k dispozici pro Lancii Ypsilon, Jeep® Renegade a Alfy Romeo Giulietta, MiTo a 4C. Výběrem symbolu AR+ v příručce a zaměřením na některé části vozu prostřednictvím chytrého telefonu lze získat nové informace. Majitelé se mohou dozvědět, jak správně používat systém Radio UConnect Nav 5" a 6,5", pochopit rozdílné režimy voliče Mood Selector, jež optimalizují chování vozu, nebo se dozvědět více o detailech prvků aktivní bezpečnosti modelu 500X, jakými jsou například monitoring mrtvého úhlu, systém varování před čelním nárazem a sledování jízdních pruhů.

 

Péče o zákazníka na Twitteru

@Fiat Care, @Alfa RomeoCare, @Lancia Care a @Jeep® Care představují twitterové stránky vyhrazené pro asistenci, kde mohou zákazníci najít podporu díky specializovanému týmu operátorů. K dispozici jsou pro italské, francouzské a německé zákazníky a od dubna se rozšíří i pro Velkou Británii.

 

Mopar® Vehicle Protection: personalizované služby jsou stále častější

Mopar® Vehicle Protection (MVP) nabízí služby garantované skupinou Fiat Chrysler Automobiles, které zaručují zákazníkům vybraných trhů maximální klid na duši, a to díky velmi rozsáhlému krytí poruch mechanických komponent a díky důmyslným servisním plánům. Samozřejmostí jsou asistenční služby a opravy poskytované vysoce specializovanými techniky, kteří využívají výhradně originální náhradní díly.

 

Uživatelé se mohou spolehnout také na širokou škálu až 50 služeb Mopar® Vehicle Protection nabízených ve 36 zemích regionu EMEA. MVP nabízí rovněž různé výhodné ceny plánů servisních prací a asistencí, jež zaručí, že vůz bude vždy v perfektní kondici. Během tří let bylo prodáno 1,1 milionu balíčků MVP.

 

Zákazníci mohou vybírat z následujících možností:  

 • Maximum Care: pokrytí mechanických a elektronických komponent s prodlouženou zárukou na vozidlo;
 • Powertrain Care: rozšiřuje záruku vozidla na krytí mechanických komponent motoru, převodového ústrojí a hnacího řetězce;
 • Easy Care: údržba, která pokrývá asistenci a náklady na plánované servisní prohlídky, a to za velmi konkurenceschopnou cenu;
 • Top Care: tento plán údržby pokrývá kompletní péči o vozidlo včetně mechanických a elektrických komponent a předepsaných servisních intervalů;
 • Essential Care: pro vozidla starší 8 let, nabízí 2 roky silniční asistence, slevu na náhradní díly a řadu předepsaných kontrol
 • Oil Care: předplacené kupony na výměnu oleje a filtru.

 

Plány Mopar® Vehicle Protection zahrnují ucelenou řadu možností, pokud jde o dobu trvání a počet ujetých kilometrů. Navrženy byly tak, aby zákazníkům poskytly větší krytí a také jistotu spolehnout se na rozsáhlou servisní síť využívající originální náhradní díly a vysoce kvalifikované techniky. Mopar® kromě toho nabízí silniční asistenční služby v rámci celé Evropy. Hodnota plánů údržby může být navíc při prodeji vozu převedena na nového vlastníka vozu.

 

Turín, 15. září 2015

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory