10 Listopad 2015

Mopar® představuje na mezinárodním autosalonu v Dubaji 2015 širokou paletu upravených vozidel

 

Značka Mopar® vystavuje na mezinárodním autosalonu v Dubaji 2015 širokou řadu upravených vozidel, včetně modelů Chrysler 200, Dodge Charger R/T, Dodge Challenger Hellcat, Fiat 500X, jednotunového pick-upu Fullback značky Fiat Professional (premiéra na Dubajském autosalonu) a Ram Rebel, jako i trojici speciálních výstavních vozidel Jeep® - Cherokee KrawLer, Wrangler Sahara Sun Runner a Wrangler Dark Side - upravených vybranými doplňky a příslušenstvím.

 

Řada upravených vozidel demonstruje, jak si může každý zákazník značky Mopar® přizpůsobit vozidlo podle svého stylu jízdy, specifických chutí a jízdních potřeb.

 

Speciální „moparizované" výstavní edice zahrnují Jeep® Cherokee KrawLer vycházející z modelu Trailhawk, který byl vytvořen pro nejnáročnější jízdní podmínky (jak již napovídá jeho název), a to posílením schopností vozidla šplhat přes kameny a projíždět velmi náročným terénem. Velká písmena K a L se vztahují ke kódu KL, který identifikuje typ Cherokee.

 

Zvýšený podvozek modelu KrawLer pro extrémní podmínky využívá příslušenství Mopar® zahrnující speciální zavěšení, offroadové pneumatiky BF Goodrich KM2 255/80/17, širší blatníky, ochranu podvozku a lišty proti kamenům. Cherokee KrawLer se může rovněž pochlubit speciálním, vojensky inspirovaným, matně zeleným odstínem karoserie zvýrazňujícím stejně zelený interiér z kůže Frau a detaily exteriéru v šedém odstínu křemene. KrawLer je poháněn zážehovým motorem 3.2 V6 Pentastar ve spojení s devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol Jeep® Active Drive Lock s redukcí a uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy.

 

Moparizovaný Jeep® Wrangler Sahara Sun Runner je vyveden v matně žlutém odstínu a zahrnuje celou řadu doplňků Mopar®, včetně nárazníků s dvojicí tažných ok vpředu, kitu pro zvýšení podvozku o 4 palce a polovičních dveří. Celkový vzhled vozu dotvářejí LED světla mezi A sloupkem a čelním oknem.

 

Sun Runner je vybaven ochrannou deskou podvozku, mnohapaprskovými 17palcovými koly Mopar® a trubkovým rámem odolávajícím kamenům, jež dotváří funkční a estetickou povahu vozu.

 

Jeep® Wrangler Dark Side, který byl vytvořen na bázi dvoudveřového modelu Wrangler Rubicon, má specifický interiér Mopar®, 37palcové pneumatiky, offroadové nárazníky, ploché lemy blatníků, naviják, poloviční dveře, sadu pro zvýšení podvozku, světelnou rampu a mnoho dalších doplňků Mopar®, jež zvyšují legendární schopnosti modelu Rubicon a podtrhují jeho robustní vzhled.

 

Návštěvníci budou mít příležitost shlédnout i značkou Mopar® vylepšené modely Chrysler 200, Dodge Charger R/T, Dodge Challenger Hellcat, Fiat 500X, tunový pick-up Fullback od Fiat Professional, jako i některé z mnoha a mnoha možností personalizace, které značka nabízí.

 

Kromě rozsáhlé řady speciálních a značkou Mopar® upravených vozidel bude expozice zahrnovat i prostor vyhrazený pro kolekci exkluzivních značkových předmětů a příslušenství pro všechna vystavená vozidla značek skupiny FCA.

 

Během mezinárodního autosalonu v Dubaji budou moci návštěvníci v oficiálním prodejním místě Mopar® zakoupit nejrůznější oficiální značkové předměty a oblečení.

 

Turín, 10. listopadu 2015

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory