16 Červen 2016

Značkové příslušenství a služby Mopar® pro celou řadu Fiat Professional

 

  • Specifická řada příslušenství.
  • Mopar® Vehicle Protection: řada služeb pro cestování bez starostí.
  • Péče o zákazníky: informace a silniční asistence 24 hodin denně telefonicky, nebo pomocí specializované aplikace.
  • myFiatProfessional: specializovaný prostor s exkluzivním obsahem a propagačními akcemi.
  • Osobité oficiální značkové předměty pro motoristy, kteří svá vozidla používají intenzivně.

 

V těchto dnech se evropskému tisku v Turíně prezentuje celá modelová řada Fiat Professional. Mopar®, značka skupiny FCA zaměřená na služby, péči o zákazníky, originální náhradní díly a příslušenství, se této prestižní události účastní také, a to s řadou služeb a příslušenství nabízených zákazníkům jak v době nákupu vozidla, tak i v pozdějších fázích během používání vozu.  

 

Exkluzivní příslušenství pro Fullback a Talento

Pro každý model značky Fiat Professional vytvořil Mopar® specifickou kolekci příslušenství, která je dokonale sladěna s technickými a stylistickými vlastnostmi vozidel, takže umožňuje jejich kompletní personalizaci a vylepšení stylu a funkčnosti.

Zmínku zaslouží především doplňky určené pro nákladový prostor, jež uspokojí pracovní potřeby i požadavky pro trávení volného času.

Nabídku u Fullbacku tvoří hardtopy ve třech různých konfiguracích (s výklopnými nebo posuvnými okny a bez oken), dvě verze pevných krytů korby (pro vozidla s a bez sportovní rampy), tři typy plátěných krytů korby a nový praktický fullbox pro nákladový prostor. Nerezová sportovní rampa dodává vozu sportovnější nádech.

Nutností u této kategorie vozidel je obložení nákladového prostoru. V nabídce nalezneme obložení přesahující okraj korby a také variantu dosahující pouze po okraj, což umožňuje kombinaci s kryty korby, hardtopy, fullboxem a sportovní rampou.

Nákladový prostor doplňuje 12v zásuvka a také ocelové lišty pro uchycení nákladu a zabraňující jeho pohybu. Nechybí ani řada doplňků pro vyznavače aktivního volného času, například tažné zařízení nebo střešní nosiče, které jsou určené pro transport střešních boxů, lyží a surfových prken, kajaků nebo jízdních kol.

Řadu doplňuje příslušenství, které je dokonale sladěné s technickými a stylistickými vlastnostmi vozidla, například boční ochranné lišty chránící dveře (chromované pro dvojitou kabinu a v barvě karoserie pro kabinu Club Cab), chromované kryty vnějších zpětných zrcátek, zadní parkovací asistent, gumové nebo textilní koberečky, ochrana podvozku, mlhová světla se světly denního svícení nebo čepičky ventilků pneumatik s logem vozu.

Pro personalizaci Talenta je určená paleta 160 doplňků, které jsou dokonale sladěné s technickými a stylistickými vlastnostmi vozidla a naplňují pracovní i volnočasové potřeby zákazníků. Široká paleta doplňků umožňuje přizpůsobit si Talento doslova na míru, ať už jde o jakoukoliv verzi - dlouhý nebo krátký rozvor, vysokou nebo nízkou střechu. Jedná se o obložení nákladového prostoru, dřevěnou nebo protiskluzovou podlahu, střešní nosiče pro hliníkový nebo ocelový střešní box, zadní žebřík pro přepravu trubek a různé typy tažných zařízení. Paleta funkčního příslušenství zahrnuje rovněž držák mobilního telefonu nebo tabletu na přístrojovém panelu, díky čemuž jsou tato zařízení snadněji dosažitelná, gumové rohože, potahy sedadel a sluneční clony.

Řada příslušenství dovoluje zákazníkům chránit a pečovat o vozidlo. K tomu účelu slouží zástěrky kol, ochrana zadních dveří, ochranné kliky dveří, ochranné mříže pro boční i zadní okna, hasicí přístroje pod sedadlem, objemový alarm, zadní couvací kamera a přední či zadní parkovací senzory.

Pokud jde o příslušenství, nesmíme zapomenout ani na chromované kryty vnějších zpětných zrcátek, boční stupačky či značkové ventilky kol.

 

Další generace infotelematiky pro Doblò Cargo

Doblò Cargo může být vybaveno skvělým multimediálním systémem UConnectTM 5" Nav LIVE s dotykovou obrazovkou, nejmodernější infotelematikou, která poskytuje širokou škálu funkcí, jako jsou hands-free pomocí rozhraní Bluetooth, ovládání hlasem, digitální rádio DAB a možnost připojení externích zařízení pomocí vstupů AUX (3,5mm jack) nebo USB. Systém nabízí také čtečku SMS zpráv pro přečtení došlé textové zprávy u kompatibilních telefonů využívajících technologii převodu textu na řeč.

 

Se službami UConnectTM LIVE lze z Apple Store nebo Google Play stáhnout do chytrého telefonu aplikaci UConnectTM LIVE.

Jakmile je telefon připojený, zobrazí se všechny aplikace, které lze následně obsluhovat přímo z dotykové obrazovky systému UConnectTM. Zmínku zaslouží například eco:Drive, mnohonásobně oceněná aplikace, která řidiči pomáhá snížit spotřebu paliva a emise CO2, nebo my:Car, která byla navržena pro zlepšení péče o vozidlo.

Systém UConnectTM 5" Nav LIVE je vybaven integrovanou navigací TomTom 2.5D, hlasovým ovládáním a funkcí TomTom IQ Routes®, která představuje nejlepší způsob výpočtu nejrychlejší trasy podle skutečných, naměřených průměrných rychlostí. V neposlední řadě mohou řidiči cestovat bezpečně díky směrovým instrukcím zobrazovaným přímo na panelu s kontrolními ukazateli, přičemž jednotlivé funkce jsou přístupné přes rádio.

Pro zefektivnění provozu vozového parku je pro Doblò Cargo na vybraných trzích nabízen inovativní systém Gateway instalovaný přímo ve vozidle, který představuje rozhraní palubní sítě pro detekci a zpřístupnění veškerého obsahu a informací týkajících se stavu vozidla ve formátu FMS (Fleet Management System).

 

Mopar® Vehicle Protection

Služby Mopar® Vehicle Protection umožňují uživatelům udržovat svá vozidla v dokonalém stavu, a to tím, že nabízí širokou škálu servisních smluv garantovaných skupinou Fiat Chrysler Automobiles. Tyto služby jsou navržené tak, aby zákazníkům poskytly potěšení z jízdy bez jakýchkoliv starostí a nepředvídatelných událostí.

Pouze se službami Mopar® Vehicle Protection si zákazníci mohou být jisti, že všechny opravy budou prováděné vysoce kvalifikovanými a továrnou vyškolenými techniky, kteří využívají výhradně originální náhradní díly.

Produktové portfolio zahrnuje širokou a flexibilní řadu prodloužených záruk a servisních plánů Fiat Professional, které mohou být v případě prodeje vozidla přenesené na nového uživatele. Jednotlivá řešení jsou určená pro různé potřeby zákazníka a různý počet najetých kilometrů a dobu trvání.

V případě nových modelů Fullback a Talento naplánoval Mopar® širokou škálu služeb, které zajistí, že vozidlo bude vždy v perfektním a provozuschopném stavu. Například prodloužená záruka Maximum Care je navržená tak, aby pokryla všechny mechanické a elektrické části vozidla a prodloužila záruku výrobce až na 5 let.

Plány údržby Easy Care zase umožňují provádění pravidelné údržby za předem sjednané ceny po dobu pěti let, takže zákazník si může být jistý, že svému vozidlu zajistil veškerou potřebnou péči.

Smlouvy na služby Mopar® Vehicle Protection mohou být podepsané při nákupu nového vozidla a následně placené v rámci finančního řešení (pouze na vybraných trzích), zkrátka tak, jak to vyhovuje samotnému zákazníkovi.

 

 

Péče o zákazníky

Zákaznický servis Fiat Professional poskytuje informace a asistenci 24 hodin denně a 365 dní v roce. Službu lze kontaktovat prostřednictvím bezplatné linky nebo po bezplatném stažení specializované aplikace Fiat Professional Mobile do chytrého telefonu z Apple Store nebo Google Play (na vybraných trzích).

 

FIAT DUCATO CAMPER

Jedná se o zákaznický servis určený výhradně pro zákazníky Ducato Camper (na vybraných trzích) a poskytující informace o službách, servisní síti a řešeních problémů včetně silniční asistence, která je aktivní 24 hodin denně 365 dní v roce a zahrnuje odtah i vyproštění. Službu lze kontaktovat prostřednictvím bezplatné telefonní linky nebo po stažení specializované aplikace Fiat Ducato Camper Mobile do chytrého telefonu z Apple Store nebo Google Play.

 

 

myFiatProfessional

Pro zákazníky Fiat Professional (na vybraných trzích regionu EMEA) je k dispozici také Mopar® Owner Center, poprodejní platforma, která zvítězila v italské anketě Interactive Key Awards a nabízí širokou škálu informací pro péči a údržbu vozidla.

Obsah je dostupný veřejnosti a nabízí kompletní řadu informací o poprodejních službách, příslušenství, originálních náhradních dílech, péči o zákazníka a technickou dokumentaci. Služba je nyní aktivní v 17 zemích regionu EMEA: Itálii, Španělsku, Belgii, Francii, Velké Británii, Německu, Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Švédsku, Rakousku, Švýcarsku, Irsku, Řecku, Dánsku, Jižní Africe a v Rusku.

Po zaregistrování vozidla v sekci myFiatProfessional získají zákazníci přístup ke službám, exkluzivnímu obsahu, specializovaným propagačním akcím a inovativním službám. Sekce myFiatProfessional je k dispozici v 16 zemích: Itálii, Španělsku, Německu, Francii, Polsku, Holandsku, Belgii, Řecku, Dánsku, Portugalsku, Velké Británii, Rakousku, Irsku, Švédsku, Švýcarsku a v Jižní Africe.

Více informací naleznete po zaregistrování na stránkách http://my.fiatprofessional.com.

 

Oficiální značkové předměty

Oficiální značkové předměty Fiat Professional se vyznačují velmi funkční povahou. Každý výrobek má specifické vlastnosti a je určen všem, kteří svá vozidla využívají intenzivně. Mezi nejzajímavější produkty patří dobíjecí LED svítilna, která pomáhá v případě nouze, nebo klíčenka s kovovou karabinou.

 

Turín, 17. června 2016

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory